Po 3,5 roku zaczynamy od początku..

z cyklu: POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI- 07.2014

Zaczęliśmy nowy etap.

Trochę tak, jakbyśmy od dziś dopiero zaczynali się starać o dziecko…

Co prawda minęło już 3,5 roku od naszej decyzji, że to już ten moment, że czas na nasze dzieciątko. Ale dopiero od teraz wiemy, że bariery w postaci raka jądra M., oraz  blokady moich jajowodów mamy pokonane. Czyli właściwie od dziś staramy się na serio. Tak oblicza czas M. Ja nie umiem zapomnieć tych 3,5 roku. Nie rozumiem, czemu wszystko tak długo musiało trwać, ale teraz patrzę w przyszłość, choć to co przeszliśmy zostawiło trwałą rysę w moim wnętrzu.

Cykle mam prawie regularne.

Obie drogi dojazdowe do jajników „odśnieżone”.

Jesteśmy zdrowi oboje.

Zatem mamy się z czego cieszyć!

Teraz pewnie miesiąc, dwa, trzy i powinnam być w ciąży….

W pracy tak układam obowiązki, by Kinga, która ze mną współpracuje umiała wszystko i mogła poprowadzić moją firmę, gdyby czekało mnie dłuższe zwolnienie.

Czasami wręcz marzę, by na jakiś czas porzucić tą pracę – macierzyński to idealny pretekst.

Więc pełni wiary i zapału bierzemy się „do pracy”. W końcu jesteśmy stworzeni do szczęścia, więc kiedyś powinno to szczęście i nas odwiedzić!  Działamy i czekamy na efekty..

PS. A autora słów z kubka, absolutnie uwielbiam. Miałam przyjemność poznać osobiście Ojca Leona Knabita i chwilę porozmawiać. Dał mi do myślenia…. Mieć w takim wieku tyle energii do pracy, chęci do życia, ciekawości ludzi i jeszcze tak otwarty umysł! Tylko pozazdrościć!

Dużo zdrowia dla Ojca, niech inspiruje innych jak najdłużej, a takich jak ja (wtedy rozżalona, zdołowana, bez chęci do życia) niech zawstydza i stawia „do pionu” 😉

DSC_0112

5 myśli na temat “Po 3,5 roku zaczynamy od początku..

  1. Trochę rzeczywiście długo. Niestety to nie jedna choroba „niepłodność” tylko zlepek problemów hormonalnych, ginekologicznych, psychologicznych, dietetycznych, immunologicznych, urologicznych itd… Diagnostyka trwa. Ważne żeby te badania sukcesywnie realizować.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s